X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
کامل ترین مطالب اتفاقی
منبع آموزشی و اطلاعات عمومی به زبان پارسی
IP
مژده به تمام علاقمندان هنر گویندگی و دوبله
اولین و تخصصی ترین باشگاه گویندگان اینترنتی ایران با نام رسمی گویندگان بدون مرز توسط مبتکرایرانی ، سید حاتم هاشمی ، بنیانگذار سبکی نوین در هنر دوبله ایران ،افتتاح شد ... علاقمندان به گویندگی و هنر دوبله می توانند جهت فعالیتهای هنری و فرهنگی به این باشگاه مراجعه فرمائیدسایتهای لیچر

سایتهای لیچ به سایتهائی گفته می شود که از سرورهای مختلف لینک دانلود غیر مستقیم را می گیرند و لینک مستقیم ، با پهنای باند بیشتر ( سرعت دانلود ) و قابلیت رزیوم ( یعنی توقف و ادامه ) را می دهند که مخصوصا برای کاربران ایرانی با اینترنت کند و قطع و وصلهای مکرر !! از واجبات است . البته سایتهای لیچر به خاطر حجم اطلاعات فراوانی که بر سرورهای خود ذخیره می کنند دارای محدودیتهائی هم هستند که از این محدودیتها می توان به تعداد فایلهای لیچ شده در روز یا محدودیت حجم فایلهای لیچ شده و یا محدودیت نگهداری فایلهای لیچ شده بر روی سرورها اشاره نمود .... برای لیچ کردن در اکثر آنها باید ثبت نام نمود و ممکن است لینکهائی را از سرورهای خاصی قبول کنند .
البته این نوع سایتهای آپلود به علت پهنای باند زیادی که مصرف می کنند از نظر سرویس های هاستینگ زیاد خوش آیند نیستند و صاحبان این نوع سایتها مجبورند برای سرپا ماندن در آمد زیادی را برای خود کسب کنند تا از پس هزینه های بالای هاستینگ خود بر آیند ! به همین علت است که بعض از سایتهای آپلود یا لیچ کننده پس از مدتی از کار می افتند و کاربران مجبورند که لیچر جدیدی را پیدا کنند .
اکنون به معرفی چند لیچر قابل قبول که اکانت رایگان هم می دهند می پردازیم .
قیمت ها و درگاه های پرداخت

0 - سایبر تیوب

1 - معرفی لیچر

2 - سایت وان لیچ

3 - سایت فلم فواد

4 - سایت آپلود باز

5 - سایت آپنلود

6 - سایت اولترا دی ال

7 - سایت رزکو

8 - سایت سونیک لیچ

9 - سایت لیچ پرو

10 - سایت فایل لیچ

11 - سایت لیچ هت

12 - سایت لیچ فری

13 - سایت اکسپرس لیچ

14 - سایت هوسا

15 - دانلود از مدیا فایر

....... فعلا !

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
معرفی مابه یک دوست!
نام دوست:
*ایمیل دوست:
نام شما:
ایمیل شما:
Free counters!